כשסיימתי את התואר הראשון שלי במדעי התזונה , חשבתי שעברתי את החלק הקשה והוא מאחוריי – עד שהגעתי לשלב של הבחינה הממשלתית בתזונה.
בעזרת הקורס שלך למדתי למבחן בדרך הכי יעילה, ואפקטיבית שיש החל מלוז שנשלח אלינו כל שבוע וסידר את הלמידה לשבוע שמגיע
ועד הכרטיסיות הקטנות של החומר שהייתי לוקחת איתי לנסיעות 🙂
תודה על שהיית זמינה 24/7 , הכי לא מובן מאליו.
על כל שאלה ענית בדרך הכי מקצועית והכי בקיאה בחומר ואם ראית שלרגע משו לא מובן, דאגת למצוא דרכים יצירתיות להעביר את ההסבר.
תודה על שהיית שם , בתקופה כזו מאתגרת
בעזרתך עברתי אותה בדרך הכי טובה ובטוחה שיכלתי לבקש ❤❤❤

שיר זנו- מחזור אוקטובר 2019

שרון יקרה,
עכשיו שהמבחן מאחורינו (בתקווה שסופית ולתמיד 😊 ) רציתי להגיד תודה רבה על כל העזרה והתמיכה!
החומרים מונגשים בצורה טובה ומובנת, וגם אם יש צורך בהבהרות והסברים נוספים- את תמיד שם.
מעריכה מאוד את היכולת לתת מענה תוך כדי תנועה לכל שאלות ובקשות הסטודנטים. אין נושא אחד שביקשנו הסבר קצת יותר מפורט או הבהרות וחידודים ולא חיכו לנו אחרי כמה שעות דפי טבלאות וחישובים במייל.
ולא פחות חשוב מ"מה כתוב?"- גם "איך כתוב?". חוברות ידידותיות למשתמש מבחינה ויזואלית, רובן לא עמוסות מדי, כתב גדול וברור, ככה שגם אחרי כל כך הרבה חומר בראש- עדיין אפשר להישאר מרוכזים במה שכתוב בשקף ולא לאבד את זה לגמרי 🙂
וכמובן- היחס האישי! כאילו אני בשיעור פרטי. מתעניינת מיוזמתך איך הולך ואם צריך עזרה במשהו, זמינה ‪24/7‬ לשאלות על החומר, להתייעצויות על איך ללמוד ואיך לנצל את הזמן וגם סתם לשיחות הרגעה שהכל יהיה בסדר 🙂 , וגם כשאני כבר התביישתי לשאול שאלות מרוב ש"חפרתי" לך- אמרת כל הזמן שאמשיך לשאול ולא להתבייש.
אז שוב, תודה רבה על הכל! אין לי ספק שהקורס שלך הוא הבחירה הנכונה לעבור את המשוכה האחרונה לפני הרשיון! ממליצה בחום!!

א.ס- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה, רציתי להגיד לך תודה על שליווית אותי בטירוף של 3 חודשים.
המבחן הממשלתי מכיל המון חומר, התקופה הזאת מאוד מאתגרת ומתסכלת בטירוף ולאורך כל התקופה הפגנת אין סוף סבלנות, אכפתיות ורגישות גבוהה למצב הרגיש של כל אחד מאיתנו. אף פעם לא הרגשתי לבד או מתוסכלת ממשהו תמיד ישר ענית באווטסאפ לשאלות והיית שם עבור כל סיבה אחרת. 

האכפתיות הרבה שלך באה לידי ביטוי בכל כך הרבה דרכים ובכל רגע נתון, אם זה שפניתי אליך לשאלה והגבתי לך "תודה על המענה", עבורך זה לא היה מספיק כי אחריו באה השאלה – "אבל הבנת??". וכמובן שלא שוכחת איך בתחילת הדרך בקורס עזרת לי לנהל את זמן הלמידה לפי לוז שמתאים לי אישית. 

בדקנו אופציות לדרך האפקטיבית ביותר בזמן שיש להפיק את המירב – אפילו לארגן לוז אישי !! זה כלכך לא מובן כי בנינו רק נרשמתי לקורס שאמור להכין אותי לקראת המבחן ולספק לי את החומר ומרגישה שקיבלתי מעל ומעבר. 

החומר היה מסודר, נעים ללמידה , ולא מספיק שהיה כולו מאורגן תמיד סיכמת לנו את החומר בדפים נוספים כדי לחדד נקודות חשובות. ובין כל הטירוף של כל ההצפות של השאלות אליך דקה לפני המועד מצאת זמן לשאול איך הולך לי והתעניינת.
החומר היה מסודר עבורי באופן מושלם, מושלם כי היו את כל האופציות והדרכים האפשריות ללמוד. בגלל שהמבחן מצריך ממך כלכך הרבה שעות למידה כל יום יכולתי לבחור כל פעם בהתאם לסיטואציה את הדרך המתאימה לי ללמוד. הגיוון של דרכי הלימוד השונות הקלו עלי – אם זה היה דרך כרטיסיות בדרך לעבודה או לשמוע את ההרצאות בטלפון, ללמוד מהחוברת את החומר או אפילו לראות הקלטות של של ההרצאה שוב לקראת המבחן. ואפילו תמיד הצעת שניפגש ותוכלי לשבת איתי ולענות לי על השאלות במידה ואצטרך. נתת את כל האופציות האפשריות ללמוד ככה שלנו רק נותר לשבת ולהתחיל ללמוד.

תודה שסיפקת לי את הסביבה הטובה ביותר לצורך הלמידה למבחן, כלום לא מובן מאילו עבורי ואני מאוד מעריכה אותך על כך שנתת כלכך הרבה מעצמך.
אני באמת חושבת שהיית הבחירה הכי נכונה שעשיתי.
תודה רבה !
מימני אור.

אור להב- מחזור אוקטובר 2019

היי שרון!
רציתי לומר לך שהקורס פשוט מעולה , החומר מונגש בצורה ברורה ומסודרת
תודה שאת תמיד זמינה לכל שאלה בכל דרך אפשרית.. גם בשעות המאוחרות ביותר.. ולא מוותרת על ההסבר עד שהכל ברור לחלוטין
תודה!

נוי ורצ'וק- מחזור אוקטובר 2019

אחרי 3 חודשים אני יכולה להגיד שזאת הייתה החלטה הכי טובה שעשיתי להירשם לקורס שלך!! הכל כל כך מסודר ונח, רק צריך לשבת וללמוד. את ירדת עד לפרטים הכי קטנים של -״לו״ז מומלץ״ שבישבילי זה היה ממש נח. ובגלל שאני גרה בחו״ל אז השיעורים האינטרסנטים היו מעוליםםםם ושמרו על מסגרת למידה. הדבר אבל הכי טוב בעיני בקורס שבישבילו כדאי להירשם אלייך זה הנגישות והפניות שלך לכל שאלה ולכל בעיה. אין כמעט יום שלא שלחתי לך שאלות בווצאפ ועניתי לי תוך כמה דקות. זה מה שעשה את כל השינוי. אז תודה ענקית לך!!!! ♥

אירינה גאורגיב- מחזור אוקטובר 2019


סיארג' אלצנע- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה, 

הקורס הגיע אליי במתנה, וזו הייתה המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל!
רק זה ראוי להערכה ענקית, לא ברור מאליו בכלל שאת מחלקת קורס חינם!
הקורס בנוי בצורה מסודרת, רואים כמה מחשבה הושקעה בכל חוברת, והשיעורים היו מעולים ועזרו לי להישאר בקצב. והכי חשוב, האכפתיות שלך. כל דבר קטן שלא הבנו, ביקשנו הרחבה, למחרת כבר חיכו לנו טבלאות ודפים מסודרים במייל שענו לכל השאלות שלנו. בהתחלה הרגשתי לא נעים להציק לך באופן פרטי, אבל הכרחת אותי לשאול ולא להתבייש, ענית על כל שאלה בסבלנות, במהירות ובכל שעה.
אין ספק שהקורס שלך הוא הדרך הכי מוצלחת ונעימה (כמה שאפשר..) לגשת למבחן

עינב שיינמן- מחזור אוקטובר 2019

רציתי להגיד תודה על כל ההשקעה בנו ועל היחס האישי! בנוסף לקורס ברמה גבוהה, נגיש מאוד שכלל כל מה שצריך, שזה מה שהקל עליי ואיפשר לי גם לעבוד משרה מלאה, הכרתי מרצה/ קולגה מדהימה מהתחום , שמהווה בשבילי מודל לחיקוי :).
אז קודם כל שמחתי להכיר באופן אישי ובאמת תודה על ההשקעה והזמינות אלינו בתקופה הזו.

ליפז אסייאג- מחזור אוקטובר 2019

כמה מילים ממני אליך 

למידה בצורה איכותית במסגרת קורס הכנה, בכל תחום, זה דבר שיכול להתקבל כמובן מאליו- אבל זה ממש לא. ולכן לא רק לנו, גם לך מגיע כל הכבוד(!) על העבודה הקשה, תשומת הלב לפרטים הקטנים, הסיפורים מתוך הקליניקה שהוציאו אותנו לרגע מהאוטומט וקישרו אותנו לפרקטיקה וכל האקסטרות הקטנות אך משמעותיות שפשוט עשו את ההבדל, אם אלו טבלאות שהכנת עבורנו לשם סדר והבהרה, הסברים יותר מפורטים במקרה של שאלות חוזרות, זמינות בכל שעה, ואולי יותר מהכל- הרוגע והאנרגיה החיובית שפיזרת סביבך:).

 תודתי האישית בהחלט מגיעה לך!

שיהיה המון בהצלחה בקורסים הבאים, מאמינה בך וכפועל יוצא בקורס

מיכל שקורי מילר- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה❤
היית הבחירה הראשונה שלי בלי לחשוב לרגע, תותחית בכל המובנים, מעבר להעברת החומר בצורה המפורטת והמוסברת ביותר, היחס האישי שלך, הרצון שכולנו נבין הכל עד הפרט הקטן ביותר, ההשקעה במיילים, בטבלאות, במילות העידוד בירידה לפרטים הכי קטנים של תכנון לו״ז, את ממש מקור להשראה, אין לי מילים מלבד תודה על התקופה התמיכה והעזרה❤

ליטל דדון- מחזור אוקטובר 2019

חייבת לספר לכם…

אז מי שלא שמע על שרון גבריאל, חייב שכן, בשביל זה אני כאן 😋

ניגשתי למועד האחרון של המבחן הממשלתי והתלבטתי ממש האם להרשם לקורס הכנה ואם כן אז למי, אבל ההתלבטות לא נמשכה אחרי שיחת טלפון אחת עם שרון, כבר בשיחה הורגש ההבדל, כמה אכפתיות , כמה הבנה , כמה חוכמה באישה אחת . אז נרשמתי ….ומה קיבלתי ?? מה לאאאאא!!!

 מליון אסימונים שנפלו לי בקורס , פתאום אתה מבין באמת את החומר, את הת'כלס!!!
 שיעור פרונטלי של פעם בשבוע , בו יכולתי לשאול מה שבא לי כמה שבא לי ( ואני חופרת שאני רוצה 😉)
 חומר מסודר ומאורגן בספר לכל נושא+ כרטיסיות לתרגול וכמובן מחולל שאלות נוח . החלק שהכי אהבתי שכל עמוד בספר קצר, תמציתי עם אופציה לרשום מלא הערות- בקיצור מרגיש לך שזה קטן עליך לזכור
 זמינות 24/7 לחפירות, למרמורים לשאלות ועידודים

בקיצור מה אני יגיד לכם אני יכולה לחפור שעה עליה, אבל זה התודה בקטנה שלי אליה, כי כשמגיע מגיע

אין מה להתלבט בכלל- רק שרון גבריאל 😍😍😍😍
תזכרו להגיד לי תודה אחר כך😋

לינוי חשואל- מחזור מרץ 2019