כשסיימתי את התואר הראשון שלי במדעי התזונה , חשבתי שעברתי את החלק הקשה והוא מאחוריי – עד שהגעתי לשלב של הבחינה הממשלתית בתזונה.
בעזרת הקורס שלך למדתי למבחן בדרך הכי יעילה, ואפקטיבית שיש החל מלוז שנשלח אלינו כל שבוע וסידר את הלמידה לשבוע שמגיע
ועד הכרטיסיות הקטנות של החומר שהייתי לוקחת איתי לנסיעות 🙂
תודה על שהיית זמינה 24/7 , הכי לא מובן מאליו.
על כל שאלה ענית בדרך הכי מקצועית והכי בקיאה בחומר ואם ראית שלרגע משו לא מובן, דאגת למצוא דרכים יצירתיות להעביר את ההסבר.
תודה על שהיית שם , בתקופה כזו מאתגרת
בעזרתך עברתי אותה בדרך הכי טובה ובטוחה שיכלתי לבקש ❤❤❤

שיר זנו- מחזור אוקטובר 2019

שרון יקרה,
עכשיו שהמבחן מאחורינו (בתקווה שסופית ולתמיד 😊 ) רציתי להגיד תודה רבה על כל העזרה והתמיכה!
החומרים מונגשים בצורה טובה ומובנת, וגם אם יש צורך בהבהרות והסברים נוספים- את תמיד שם.
מעריכה מאוד את היכולת לתת מענה תוך כדי תנועה לכל שאלות ובקשות הסטודנטים. אין נושא אחד שביקשנו הסבר קצת יותר מפורט או הבהרות וחידודים ולא חיכו לנו אחרי כמה שעות דפי טבלאות וחישובים במייל.
ולא פחות חשוב מ”מה כתוב?”- גם “איך כתוב?”. חוברות ידידותיות למשתמש מבחינה ויזואלית, רובן לא עמוסות מדי, כתב גדול וברור, ככה שגם אחרי כל כך הרבה חומר בראש- עדיין אפשר להישאר מרוכזים במה שכתוב בשקף ולא לאבד את זה לגמרי 🙂
וכמובן- היחס האישי! כאילו אני בשיעור פרטי. מתעניינת מיוזמתך איך הולך ואם צריך עזרה במשהו, זמינה ‪24/7‬ לשאלות על החומר, להתייעצויות על איך ללמוד ואיך לנצל את הזמן וגם סתם לשיחות הרגעה שהכל יהיה בסדר 🙂 , וגם כשאני כבר התביישתי לשאול שאלות מרוב ש”חפרתי” לך- אמרת כל הזמן שאמשיך לשאול ולא להתבייש.
אז שוב, תודה רבה על הכל! אין לי ספק שהקורס שלך הוא הבחירה הנכונה לעבור את המשוכה האחרונה לפני הרשיון! ממליצה בחום!!

א.ס- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה, רציתי להגיד לך תודה על שליווית אותי בטירוף של 3 חודשים.
המבחן הממשלתי מכיל המון חומר, התקופה הזאת מאוד מאתגרת ומתסכלת בטירוף ולאורך כל התקופה הפגנת אין סוף סבלנות, אכפתיות ורגישות גבוהה למצב הרגיש של כל אחד מאיתנו. אף פעם לא הרגשתי לבד או מתוסכלת ממשהו תמיד ישר ענית באווטסאפ לשאלות והיית שם עבור כל סיבה אחרת. 

האכפתיות הרבה שלך באה לידי ביטוי בכל כך הרבה דרכים ובכל רגע נתון, אם זה שפניתי אליך לשאלה והגבתי לך “תודה על המענה”, עבורך זה לא היה מספיק כי אחריו באה השאלה – “אבל הבנת??”. וכמובן שלא שוכחת איך בתחילת הדרך בקורס עזרת לי לנהל את זמן הלמידה לפי לוז שמתאים לי אישית. 

בדקנו אופציות לדרך האפקטיבית ביותר בזמן שיש להפיק את המירב – אפילו לארגן לוז אישי !! זה כלכך לא מובן כי בנינו רק נרשמתי לקורס שאמור להכין אותי לקראת המבחן ולספק לי את החומר ומרגישה שקיבלתי מעל ומעבר. 

החומר היה מסודר, נעים ללמידה , ולא מספיק שהיה כולו מאורגן תמיד סיכמת לנו את החומר בדפים נוספים כדי לחדד נקודות חשובות. ובין כל הטירוף של כל ההצפות של השאלות אליך דקה לפני המועד מצאת זמן לשאול איך הולך לי והתעניינת.
החומר היה מסודר עבורי באופן מושלם, מושלם כי היו את כל האופציות והדרכים האפשריות ללמוד. בגלל שהמבחן מצריך ממך כלכך הרבה שעות למידה כל יום יכולתי לבחור כל פעם בהתאם לסיטואציה את הדרך המתאימה לי ללמוד. הגיוון של דרכי הלימוד השונות הקלו עלי – אם זה היה דרך כרטיסיות בדרך לעבודה או לשמוע את ההרצאות בטלפון, ללמוד מהחוברת את החומר או אפילו לראות הקלטות של של ההרצאה שוב לקראת המבחן. ואפילו תמיד הצעת שניפגש ותוכלי לשבת איתי ולענות לי על השאלות במידה ואצטרך. נתת את כל האופציות האפשריות ללמוד ככה שלנו רק נותר לשבת ולהתחיל ללמוד.

תודה שסיפקת לי את הסביבה הטובה ביותר לצורך הלמידה למבחן, כלום לא מובן מאילו עבורי ואני מאוד מעריכה אותך על כך שנתת כלכך הרבה מעצמך.
אני באמת חושבת שהיית הבחירה הכי נכונה שעשיתי.
תודה רבה !
מימני אור.

אור להב- מחזור אוקטובר 2019

אז סוף סוף גם אני יכולה להגיד שעברתי את המבחן הממשלתי בזכות שרון גבריאל.
זו שלימדה אותי מעבר להכל שכדי להשיג תוצאה רצויה צריך לעבור גם דרך…

בחרתי ללכת לקורס של שרון ישר משיחת הטלפון הראשונה שלנו, מיד הבנתי שמעבר לניסיון הרב והמקצועיות האינסופית שלה, לצד ארגון החומר וההנגשה שלו, דרך החוברות והכרטיסיות..
מעבר לטלפון יש בנאדם עם לב כל כך גדול שמתפרץ החוצה בלי שליטה.

וההוכחה לכך הגיעה מעצמה כשלא יכולתי לשמוח עם כולם בזמן שהגיעו תוצאות המבחן. מיד עם קבלת התוצאות שרון הרימה טלפון והודיעה שהיא לא הולכת לותר עלי וכך היה, יד ביד הגשנו ערעור לועדה תוך כדי ששרון מזכירה שהיא איתי עד הסוף.
למרות שאני כבר מזמן הרמתי ידיים היא כלביאה הסתערה בחטוט בין המאמרים והאותיות הקטנות עם כל כך הרבה תבונה,וידע שהביאו לתוצאה שגם אני יכולה היום להגיד שאני דיאטנית קלינית.
שרון הוכיחה לי שכך צריך לנצח בזכות הלמידה והידע ולא אחרת

וכך למדתי אפילו עוד שיעור על מהי מקצועיות עד הסוף, וקיבלתי דוגמא והשראה ממך
אז פשוט תודה, זכיתי.

פשוט תרימו טלפון ותבינו♥️📝✅

דניאלה שפילקה- מחזור אוקטובר 2019

היי שרון!
רציתי לומר לך שהקורס פשוט מעולה , החומר מונגש בצורה ברורה ומסודרת
תודה שאת תמיד זמינה לכל שאלה בכל דרך אפשרית.. גם בשעות המאוחרות ביותר.. ולא מוותרת על ההסבר עד שהכל ברור לחלוטין
תודה!

נוי ורצ'וק- מחזור אוקטובר 2019

אחרי 3 חודשים אני יכולה להגיד שזאת הייתה החלטה הכי טובה שעשיתי להירשם לקורס שלך!! הכל כל כך מסודר ונח, רק צריך לשבת וללמוד. את ירדת עד לפרטים הכי קטנים של -״לו״ז מומלץ״ שבישבילי זה היה ממש נח. ובגלל שאני גרה בחו״ל אז השיעורים האינטרסנטים היו מעוליםםםם ושמרו על מסגרת למידה. הדבר אבל הכי טוב בעיני בקורס שבישבילו כדאי להירשם אלייך זה הנגישות והפניות שלך לכל שאלה ולכל בעיה. אין כמעט יום שלא שלחתי לך שאלות בווצאפ ועניתי לי תוך כמה דקות. זה מה שעשה את כל השינוי. אז תודה ענקית לך!!!! ♥

אירינה גאורגיב- מחזור אוקטובר 2019


סיארג' אלצנע- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה, 

הקורס הגיע אליי במתנה, וזו הייתה המתנה הכי טובה שיכולתי לקבל!
רק זה ראוי להערכה ענקית, לא ברור מאליו בכלל שאת מחלקת קורס חינם!
הקורס בנוי בצורה מסודרת, רואים כמה מחשבה הושקעה בכל חוברת, והשיעורים היו מעולים ועזרו לי להישאר בקצב. והכי חשוב, האכפתיות שלך. כל דבר קטן שלא הבנו, ביקשנו הרחבה, למחרת כבר חיכו לנו טבלאות ודפים מסודרים במייל שענו לכל השאלות שלנו. בהתחלה הרגשתי לא נעים להציק לך באופן פרטי, אבל הכרחת אותי לשאול ולא להתבייש, ענית על כל שאלה בסבלנות, במהירות ובכל שעה.
אין ספק שהקורס שלך הוא הדרך הכי מוצלחת ונעימה (כמה שאפשר..) לגשת למבחן

עינב שיינמן- מחזור אוקטובר 2019

רציתי להגיד תודה על כל ההשקעה בנו ועל היחס האישי! בנוסף לקורס ברמה גבוהה, נגיש מאוד שכלל כל מה שצריך, שזה מה שהקל עליי ואיפשר לי גם לעבוד משרה מלאה, הכרתי מרצה/ קולגה מדהימה מהתחום , שמהווה בשבילי מודל לחיקוי :).
אז קודם כל שמחתי להכיר באופן אישי ובאמת תודה על ההשקעה והזמינות אלינו בתקופה הזו.

ליפז אסייאג- מחזור אוקטובר 2019

כמה מילים ממני אליך 

למידה בצורה איכותית במסגרת קורס הכנה, בכל תחום, זה דבר שיכול להתקבל כמובן מאליו- אבל זה ממש לא. ולכן לא רק לנו, גם לך מגיע כל הכבוד(!) על העבודה הקשה, תשומת הלב לפרטים הקטנים, הסיפורים מתוך הקליניקה שהוציאו אותנו לרגע מהאוטומט וקישרו אותנו לפרקטיקה וכל האקסטרות הקטנות אך משמעותיות שפשוט עשו את ההבדל, אם אלו טבלאות שהכנת עבורנו לשם סדר והבהרה, הסברים יותר מפורטים במקרה של שאלות חוזרות, זמינות בכל שעה, ואולי יותר מהכל- הרוגע והאנרגיה החיובית שפיזרת סביבך:).

 תודתי האישית בהחלט מגיעה לך!

שיהיה המון בהצלחה בקורסים הבאים, מאמינה בך וכפועל יוצא בקורס

מיכל שקורי מילר- מחזור אוקטובר 2019

שרון היקרה❤
היית הבחירה הראשונה שלי בלי לחשוב לרגע, תותחית בכל המובנים, מעבר להעברת החומר בצורה המפורטת והמוסברת ביותר, היחס האישי שלך, הרצון שכולנו נבין הכל עד הפרט הקטן ביותר, ההשקעה במיילים, בטבלאות, במילות העידוד בירידה לפרטים הכי קטנים של תכנון לו״ז, את ממש מקור להשראה, אין לי מילים מלבד תודה על התקופה התמיכה והעזרה❤

ליטל דדון- מחזור אוקטובר 2019

חייבת לספר לכם…

אז מי שלא שמע על שרון גבריאל, חייב שכן, בשביל זה אני כאן 😋

ניגשתי למועד האחרון של המבחן הממשלתי והתלבטתי ממש האם להרשם לקורס הכנה ואם כן אז למי, אבל ההתלבטות לא נמשכה אחרי שיחת טלפון אחת עם שרון, כבר בשיחה הורגש ההבדל, כמה אכפתיות , כמה הבנה , כמה חוכמה באישה אחת . אז נרשמתי ….ומה קיבלתי ?? מה לאאאאא!!!

 מליון אסימונים שנפלו לי בקורס , פתאום אתה מבין באמת את החומר, את הת’כלס!!!
 שיעור פרונטלי של פעם בשבוע , בו יכולתי לשאול מה שבא לי כמה שבא לי ( ואני חופרת שאני רוצה 😉)
 חומר מסודר ומאורגן בספר לכל נושא+ כרטיסיות לתרגול וכמובן מחולל שאלות נוח . החלק שהכי אהבתי שכל עמוד בספר קצר, תמציתי עם אופציה לרשום מלא הערות- בקיצור מרגיש לך שזה קטן עליך לזכור
 זמינות 24/7 לחפירות, למרמורים לשאלות ועידודים

בקיצור מה אני יגיד לכם אני יכולה לחפור שעה עליה, אבל זה התודה בקטנה שלי אליה, כי כשמגיע מגיע

אין מה להתלבט בכלל- רק שרון גבריאל 😍😍😍😍
תזכרו להגיד לי תודה אחר כך😋

לינוי חשואל- מחזור מרץ 2019

שרון,
לא יכולתי לאחל לעצמי דרך יותר טובה לצעוד בה מהדרך שאת סללת כדי לעבור את המבחן הממשלתי.
עוד בשיחה הראשונה בטלפון שהסברתי לך את  העומס הגדול שאני נמצא בו תינוקת חדשה, עבודה במשרה מלאה בתפקיד בטחוני, התחלה של תואר שני מחקרי וקורונה ועכשיו עוד תוספת של המבחן הממשלתי, ואת בדרכך הכול כך מרגיעה ומיוחדת נתת לי את הרגשתי שיש על מי לסמוך ושאפשר להשאיר את החששות בצד ולצאת לדרך.
היה לא פשוט, עמוס, מורכב ומאתגר אבל את תמיד היית שם ברקע בלילות,בבקרים, בשבתות וגם בחגים ותמיד ידעת בדיוק איך לכוון ולהרגיע וזה הערך המוסף הכל כך חשוב שחייב להיות בתהליך הזה.
וגם שהכל כבר נגמר ואפשר לעצור שניה ולנשום תמיד אמרת שאת תמיד פה בשבילי גם ליום שאחרי להתייעצות, להכוונה דבר שכל כך חשוב ותורם לדיאטן בתחילת הדרך.
אז אחרי אלפי התודות שכבר נאמרו רציתי להגיד שוב תודה על הכול לא יכולתי לאחל לעצמי לעבור את התהליך המאתגר הזה בצורה יותר טובה.

אלמוג אלטמן - מחזור נובמבר 2020

שרון יקירה שלי,
אני רוצה להודות לך על ההזדמנות והאמון שנתת בי.
״כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו״
אני הייתי הילדה הזו.
את האמנת בי והחדרת בי רצון ומוטיבציה להצליח.
עברתי את הקורס ומבחינתי עברנו אותו יחד.
את אדם טוטאלי, ומדהים בנתינה שלך לאחר. אני לעולם לא אשכח את העזרה שלך,
וזה שלא וויתרת עליי.
את מסתכלת על הדברים הכי קטנים, ועושה את המקסימום כדי שהחומר הנלמד
יהיה מובן.
זה מוערך בעייני מאוד ולא מובן מאליו.
יקירה שלי אני מאחלת לך המשך עשייה פורייה ומבורכת.
בנימה אישית אני רוצה לומר לך תודה על היחס האישי והחם, על הלב הפתוח, על
שעות ההשקעה והאמונה בי.
על זאת ועוד אני מודה לך מעומק ליבי.
חייבת שתדעי שאני לוקחת איתי ארגז כלים מדהים שאת הענקת לי להמשך הדרך.
מקווה מאוד שדרכנו יתחברו בעתיד שוב.
כאן בשבילך לכל דבר.

רעות

רעות גנות- מחזור נובמבר 2020

תודה רבה רבה שרון! באמת על הכל, על הזמינות, הסבלנות, הידע ובעיקר על מי שאת. לא הייתי מצליחה לעשות את זה בלעדייך

רותם אוחנה- נובמבר 2020

היי שרון
געגועים רבים❤️
רוצה להודות לך שוב, על take a look בחלוק
כמה שזה נכון ומתאים ומעלה בטחון להסתובב איתו
כל פעם מוסיפה לי לנושא הרלוונטי עוד מידע חשוב שאני צריכה שיהיה איתי בחלוק.
שמחה שהצטלבו דרכינו 💫❤

יעל ורטמן - יוני 2020

שרוווןן עברתיייי !! סופסןףףףףףף תודה תודה תודה לך!! הבחירה הכי טובה !! ממש בזכותך 😘🙏 ובזכות אחותי הבייבי סיטר שלי

חרות אימנפלד- נובמבר 2020

שרוני,
אז אחרי שכל תקופת הסערה מאחורי וסוף סוף אפשר לנשום אני באמת רוצה להגיד לך מכל הלב -תודה !
אני יודעת שחד משמעית לא הייתי מצליחה לעבור את כל הלמידה למבחן, ההצלחה בו וגם התקופה עצמה של סיר הלחץ בלי הליווי שלך.. מעבר לידע הרב שסיפקת לנו, השיטות ,הנוסחאות , הדרכים המונגשות הבאת לנו, לי אישית- רוגע נפשי כשאני יודעת שיש לי למי לפנות שירגיע אותי ויעודד אותי בתקופות משבר (והיו כאלה!) ושלא ארגיש ששופטים אותי מהצד השני וחושבים שאני סתם בכיינית..
נכון שהקורס שלך לא ממעיט בחומר ובידע והיו פעמים שנבהלתי שאולי עשיתי את הבחירה הלא נכונה אבל מהר מאוד התאפסתי כל פעם , ובמיוחד עכשיו אני חד משמעית אומרת שהקורס שלך תרם לי מעבר למה שכתוב שחור על גבי לבן בחוברות גם דרכים לפתוח את הראש ולחשוב מעבר וזה מה שעזר למ להתמודד במבחן-להתמודד עם שאלות לא ידועות ולעשות בחירות מושכלות גם כשלא למדנו את השאלה והתשובה כמו שהיא.
שוב, תודה לך על הכל , את מרצה מדהימה אבל לפני הכל בן אדם עוד יותר מדהים עם לב זהב 💛
בזכותך אני דיאטנית קלינית!

נופר קמינסקי - נובמבר 2020

הי, אם יש כאן סטאז׳רים וסטאז׳ריות שמתכננים לגשת למבחן הממשלתי הקרוב (ב 26.5) – חייבת להמליץ לכם המלצה חמה באמת מכל הלב על הקורס של שרון גבריאל. קודם כל שרון היא מותק אמיתית. אחד האנשים המקסימים שפגשתי ever. אני כמובן שמחה מאוד שעברתי את המבחן (מיותר לציין שעברתי… 😜) אבל עכשיו גם קצת מתגעגעת לקשר היומיומי עם שרוני…
ברמה המקצועית – היא באמת יודעת הכל על הכל, והזמינות שלה לא פחות ממדהימה – לכל שאלה וגם לתמיכה נפשית למי שצריך / צריכה.
לא פחות חשוב מזה – יש לה קול נעים כך שאפשר להקשיב להקלטות של ההרצאות שוב ושוב כמה שרוצים. אני הקשבתי להרצאות תוך כדי ריצה, קניות, כביסות, כלים, אפילו לפני השינה… וזה היה יתרון עצום מבחינתי שלא הייתי חייבת ״לשבת ללמוד״, יכולתי להמשיך בענייני ועדיין להתקדם בחומר.
ואם כבר נגעתי בחומר… הקורס עצמו באמת מכסה את כללללל החומר שצריך למבחן. לא ברמה שאפשר לוותר על התואר 😝 אבל לגמרי ברמה שאין צורך לחפש או לפתוח שום דבר אחר חוץ מהחוברות והכרטיסיות של הקורס. וכן – כל החומר מסוכם גם בחוברות, וגם בכרטיסיות שאותן נוח לקחת לכל מקום.
הקורס מתחיל ב 19.2 שזה יום שישי הקרוב. מתנצלת שבעצמי נזכרתי ברגע האחרון ולא השארתי לכם הרבה זמן להתלבט, אבל באמת שאין על מה… אולי רק איזה
מסלול לבחור 😉
שרון תשמח לענות לכם על כל שאלה ולעזור בכל התלבטות (מותק אמיתית כבר אמרתי?!) – מוזמנים לפנות אליה.

קרן סירוטה - נובמבר 2020

שרון יקרה, אין לי מילים להודות לך על כל התמיכה והעזרה!

תחילה, על שזכיתי בקורס, ואז, בלמידה וחומרים שהיו מסוכמים ומוסברים בצורה כל כך טובה ויעילה, אפילו לאישה עם טפשת פוסט-לידה טריה 🙂!

תודה על החומר המקצועי, הספרים הטובים, והליווי שלך לאורך כל הדרך, גם כשנראה שהכל בלתי אפשרי.

עוד נתראה בקרוב! נשיקות

קמיליה קליימן - נובמבר 2020

חייבת לכתוב!!
עשיתי את הקורס של שרון לקראת המבחן.
אני אתחיל בזה שהחומר למבחן עצוםםם והסיכומים של שרון פשוט מושלמים, מתמצתים בדיוק מה שצריך, השיעורים ברורים ומובנים והכל ממש מתומצת בדיוק למה שצריך לדעת למבחן!
חייבת להוסיף שגם בלימודים וגם בסטאז לא הבנתי את החומר כל כך טוב כמו שהבנתי אחרי שלמדתי למבחן דרך הקורס של שרון שזה בכלל נכס לחיים המקצועיים☺️💪.
ועוד משהו אחרון שרון זמינה להכל בצורה מדהימה, עונה בסבלנות ומסבירה שוב ושוב גם אם משהו לא מובן.
בקיצור מומלץ בחום!! ♥️♥️♥️

יעל ג'אן - נובמבר 2020

אני רוצה להודות לך שרון
ולהמליץ לכל מי שניגש למבחן הממשלתי
על המורה שעברה איתי מסע מאתגר ולא הרפתה ממני לרגע עד לאותו יום שבו פתחתי את המחשב וראיתי את הציון “עבר”..
תודה שרון, על כל התמיכה, העידוד, התחושה שאת איתי באש ובמים.
מורים טובים יש הרבה אבל מורים מעולים שבאמת שם בשבילך ולא מאכזבים אותך לרגע- פחות.
ממליצה בחום, ושוב המון תודה לך שרון❤️

יעל פינקלברג - נובמבר 2020

טוב, אז אחרי שקיבלתי את התשובה החיובית על המבחן, התרגשתי ועיכלתי, הגיע הזמן לומר לך תודה!!
לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל..

אז כמובן שהתוצאה של המבחן מדברת בעד עצמה, אבל בעיני חווית הלמידה חשובה לא פחות, והחוויה איתך היתה נהדרת!

קודם כל, מבחינת חומרי הלימוד- החוברות, הפנקסים והסיכומים- הכל מעוצב כל כך יפה בצורה כזאת שעושה חשק ללמוד!
כל החומר מסוכם בצורה מסודרת ומפורטת, ככה שבזמן שיעור, אפשר להתרכז בחומר הנלמד ולהוסיף על גביו הערות ולא להיות עסוקים בלסכם את החומר עצמו.
בנוסף, כל החומרים מונגשים בכמה פלטפורמות וכל אחד יכול למצוא את דרך הלימוד הנוחה והמועדפת עליו. האתר שלך נוח ללמידה, ההקלטות של השיעורים מונגשות בצורה הכי פרקטית ונוחה שיש.
פשוט תענוג ללמוד.

ולגבי הלמידה עצמה- היה נעים וכיף ללמוד איתך! את כל כך נעימה וסבלנית, מאפשרת ונותנת מקום לכל שאלה, גם בשיעור עצמו וגם בפרטי, תמיד עונה במאור פנים, בסבלנות ובמקצועיות, עד שאנחנו מבינים.

מה שמדהים זה שאם הולכים לפי תוכנית הלמידה שלך, אפשר לעבור את השבועות האחרונים שלפני הבחינה בשלווה וברוגע, ואפילו להגיע למבחן עצמו רגועים ובטוחים!
אני יכולה להעיד על עצמי שאני מטבעי טיפוס יותר לחוץ, ומבחינתי עצם זה שעברתי את תהליך הלמידה ברוגע והגעתי למבחן נינוחה זה הישג עצום לא פחות!

ונקודה אחרונה והכי חשובה- אני מרגישה שהלמידה איתך מכינה אותנו לעבודה הקלינית, ולא רק למבחן. הסדר והיסודיות שלך, מכינים אותנו לחיים האמיתיים אחרי הבחינה ונותנים ביטחון לצאת ולטפל. כלומר, לא רק עוברים אצלך את הבחינה אלא נעשים יותר מקצועיים ובקיאים בחומר, בפרטי הפרטים שלו.

אז שוב, תודה לה’ שיש אותך ושפתחת את הקורס הזה, ממליצה עלייך בחום לכל מי שאני יכולה.
הלוואי ותעזרי לעוד הרבה סטודנטים לעבור הבחינה בצורה נעימה ומקצועית!

בהערכה גדולה 💕

נעמי חלפון - נובמבר 2020

היי שרון
מתנצלת על השעה המאוחרת אבל אני יושבת לי לבד בחדר במלון וחשבתי שזה זמן טוב להגיד לך המון תודה על הכל!
את היית מהממת, מקצועית ובעיקר מרגיעה. רק לראות אותך הוריד לי את לחץ הדם מתחת ל140/90 😂
הסבלנות אין קץ שלך היא באמת משהו ראוי להערכה, לא יודעת איך את עושה את זה- אני כבר מזמן הייתי יורה בכולנו!
מקווה לעבור מחר (כי ראבק אני מחכה לזה כבר יותר מדי זמן) ואם אעבור אז זה לגמרי יהיה בזכותך!
אז שוב תודה, מחכה כבר להיות קולגה שלך 🌸🤍

תום אלבז - מאי 2021

המון תודה לך שרון!! היית מדהימה מכל הבחינות. לימדת אותי לבחינה אבל גם כל כך מעבר לכך! 🌸🌸

תודה על כל התקופה, ההקשבה, הליווי, הקשב, הסבלנות לכל השאלות החופרות שלי וההתעקשות שלך להסביר עד שאני אבין הכל. אין ספק שאת הבחירה הטובה ביותר שעשיתי בהכנה למבחן, במיוחד לאור זאת שסיימתי את התואר לפני למעלה משלוש שנים והייתי צריכה ללמוד הכל מחדש. המון תודה!! ❤️❤️

שני לוי - מאי 2021

אז אחרי שבוע עמוס ברגשות מעורבים, יכולה לומר- דיאטנית קלינית מוסמכת.
אני רוצה להמליץ על האחת והיחידה- שרון גבריאל.
בלי לחשוב יותר מדי בעקבות סטאז’רים שהיום קולגות שאני מאוד מעריכה, קיבלתי המלצה.
ככל שעבר הזמן ההמלצה התבררה כיותר ויותר נכונה, שרון בעשייה תמידית סביב השעון, נעימה, נינוחה, קשובה ותמיד נ ו כ ח ת , ברמה המקצועית ולא פחות- הנפשית.
מהיום הראשון שנרשמתי (הרבה לפני שהתחיל הקורס) הייתה זמינה לכל שאלה או התייעצות, וזאת תוך כדי שהיא מלווה את הסטודנטים הנוכחים.
ומהרגע שהתחיל הקורס התוכן המשיך להתבהר משיעור לשיעור, הנוכחות שלה הייתה שוטפת לחלוטין (ולדעתי תשאר לעד..), ולרגע לא הרגשתי שהיא בעיצומה של עבודה, אלא ממש שליחה.
במהלך הקורס אפילו נפגשנו באופן אישי על מנת לחדד דברים כחלק מהזמן הפרטי, שיחות טלפוניות והודעות וואטס אפ מיידיות.
שרון היקרה, מעבר לידע המקצועי וההכשרה יוצאת מן הכלל, למדתי ממך המון בפן האישי, מסירות אין סופית, מקצועיות , דיוק, כנות וכמובן- תשוקה ענקית למקצוע.
אז תודה ענקית מכל הלב.
לכל הקולגות הבאים והבאות, תעשו לעצמכם טובה- שרון גבריאל!

עידית ניתאי - מאי 2021

שרון היקרה שלנו, כל כך יקרה!!!
אני באמת לא יודעת איך להתחיל להודות לך!
תודה על כל התקופה שפשוט היית שם בשבילי, בכל שעה בכל דקה לכל נושא, תודה על התמיכה, תודה על הדאגה תודה על מי שאת!
בזכותך כןכן בזכותך עברנו את המבחן בהצלחה!
תודה על שבחרתי בך
אוהבת אותך כל כך!
ועכשיו אני מוכנה ללדת בשקט 😘😘😘

ספיר מורד - מאי 2021

שרון אמנם דיברנו בטלפון אבל עוד הייתי בהתרגשות 🙂
עכשיו אחרי שחזרתי לנשום רגיל, רציתי קודם כל להגיד לך תודה ענקית!!!!
מההתחלה לא הייתה לי התלבטות, ישר בחרתי בך.
בלעדייך זה לא היה קורה, כל העזרה שלך והתמיכה שלך 24/7 זה כל כך לא מובן מאליו וזה ראוי להערכה גדולה.
המקצועיות שלך והאכפתיות שלך כל כך ריגשו אותי!
מעבר ללמידה למבחן אני גם למדתי עוד כל כך הרבה להמשך.
וחשוב לי להגיד לך שהדרך שבה העברת את החומר מדהימה וגם החוברות, הכרטיסיות והאתר.
אין לי מילים שרון, באמת אין כמוך!!!
כל כך נהנתי מהקורס ולמדתי המון.
וכמובן שאני ממליצה רק עלייך, אמרתי לחברות שלי שיגשו למועד הבא שילכו לשרון, שרון ורק שרון!!
זכיתי שעשיתי אצלך את הקורס ♥️
שוב תודה ענקית 😘😘

דנה מרקוס- מאי 2021

אישה יקרה, חשבתי שיישלח איזה לינק לכתוב תגובה/המלצה.
אבל את באמת צנועה- אז אני כותבת לך כאן כמה מילים מהלב 🤍.
ראשית כול, אני רוצה לכתוב לך
תודה ענקית על היותך המובילה והגורם האחראי בתקופה הזו.
שמחה שהאינטואיציה שלי עבדה בצורה חדה, פשוטה ומדוייקת.
הלמידה בשורה תחתונה היא אנחנו- אבל יש לא מעט גורמים מסביב שמשפיעים, ובסוף זה המכלול.
אז תודה על היותך כאןןן לעזרה ותמיכה נפשית 😅 לסיוע על הטופסיאדה הבלתי נגמרת, למענה על שאלות בכול עת וזמן, והכי חשוב לסדר את החומר בצורה הכי ברורה ומונגשת שיש- אין ספק שהסיכומים זה בול מה שמתאים לי מבחינת הצורת למידה.
אההההה ובאמת הכי חשוב-
הבוקר של המבחן, כי מה שווה הכול אם הלחץ משתלט עלייך???
אין עלייך, זכיתי באמת להכיר אישיות מדהימה, ואני מאחלת לך שרק תמשיכי להצליח -ב-כ-ל-✨🦋🦚🌻🤍

עדן משאל- מאי 2021

שרון יקרה ואהובה,
חודשים לא פשוטים עברנו ביחד. וכשאני כותבת ביחד, אני לגמרי מתכוונת לזה. תמיד הרגשתי שאת ביחד איתי. רוצה להודות לך על הביחד הזה.
על זמינות 24/7, מכל הלב והנשמה. על תשובות לשאלות טיפשיות וחכמות ככל שיהיו, ברצינות המירבית. על תחושה שכל פניה אליך לגיטימית. על שבאמת את רוצה לעזור לנו לעבור את המבחן, אך יותר מזה, גם להגיע אליו ברמת הידע הטובה ביותר. אמנם נכון שהמטרה היא מעבר, אבל הדרך חשובה לא פחות. תודה על יסודיות ומקצועיות ללא פשרות, כל פרט ופרט בחומר בלימוד שלך הרגיש לי חשוב. חשוב שאדע למבחן, וחשוב שאדע בתור דיאטנית.

את אישה חזקה ומדהימה, ואני חושבת שכל מה שאכתוב על המקצועיות והחוכמה שבך רק יפחית מערכך.
תודה רבה, ושוב תודה.
🤎

שני חאקיקאין- מאי 2021

שרון מהממת אחת!
אחרי שנרגעתי מכל היומיים המשוגעים האלו..
לא יכולה שלא להגיד שוב- תודה רבה רבה!
מרגישה שהכנת אותנו הכי טוב שאפשר, ממש הרגשתי כשיצאתי מהמבחן ודיברתי עם חברות שלא למדו איתך את הפערים בידע… ההסברים שלך, הזמינות, האכפתיות.
פשוט תודה ❣️

שקד ברנדייס- מאי 2021

בדיוק באתי לרשום לך!!! עברתי 😄😄😄❤️❤️❤️❤️ תודה רבה רבה שרון על כל התמיכה והעזרה והלימודים הפורים!!! אין עליך ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

קלודיה ברוז'אק- מאי 2021

היי שרון בוקר טוב 😊
רק רציתי לעדכן שעברתי את המבחן… וגם להודות לך על כל מה שעשית בשבילנו מעבר להעברת הקורס🙏🏼
אמנם לא הייתי מאלה ששואלות ומשתתפות ולמען האמת גם היה לי קשה ללמוד כי עבדתי במשרה כמעט מלאה רוב הזמן… אבל אני לגמרי בתחושה שהעובדה שכן הצלחתי במבחן היא גם בזכותך!
אז המון תודה, גם על קורס מעולה וגם על כל מה שנתת מעבר

זה המעט שאני יכולה להגיד🙏🏼 כמובן שאני גם ממליצה עלייך לכל סטאז’ר שמתלבט אם לעשות או לא לעשות קורס… שיידעו שגם כשעובדים אפשר לעשות את זה עם התמיכה הנכונה חח

 

רותם קורנפלד- מאי 2021


שרוניייי תודה רהה רבה רבההה על התקופה הזו!!!🙌🙌🙌🙌
על התמיכה על הנגשה של החומר על הרצון לדחוף עוד ועוד קדימה…
אין שמחה כמוני שבחרה לעבור את הקורס אצלך!!🏆🏆
תודה על הכללל❤️❤️

רוני גורודון- מאי 2021

שרון בוקר טוב❤️
רציתי לעדכן אותך שעברתי את הבחינה!!!🥳🥳🥳
תודה רבה על הכל! על הדאגה, האכפתיות, המקצועיות, הזמינות! באמת שאין לי מילים לתאר כמה בטחון הענקת לי בתהליך הלמידה. כל הדרך הרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש.
תודה על הכל❤️

גלי גרינספין- מאי 2021

שרונייייי עברתייייי אני לא מאמינה 😱😍😍😍
וואו איך אני מאושרת והכל בזכותךךך, ובכלל יצאתי מהמבחן בוכה 😂
אין עלייך בעולם תודה תודה תודה ועוד מליון פעמים תודה לא הייתי מצליחה בלעדייך!!! ❤️❤️❤️

ספיר זהבי - מאי 2021

אחת ההחלטות הטובות שעשיתי היא להירשם לקורס של שרון , החלטתי לפרסם את זה לפני התוצאות מהסיבה שזכיתי בהרבה יותר מהכנה למבחן ממשלתי. מיהי שרון ומהי? היא פשוט לב גדול מהלך שרוצה רק לדאוג לאנשים ולעזור. זכיתי לעשות קורס מקצועי, מסודר עם המון העשרה מעבר לקורס למבחן ממשלתי. מהתחלה הכל היה כל כל מסודר ונעים, שרון הייתה זמינה מרגע ראשון ונתנה לי את הזמן להחליט מה מתאים לי. החוברות מסודרות, נגישות ורואים שנעשו מאהבה למקצוע. הקורס עצמו שווה זהב, ללמוד את החומר מדיאטנית מנוסה, עם הרבה ידע וניסיון, הקשבה ואכפתיות. לא הייתה שאלה שלא נענתה בחיוך ( ומי שמכיר אותי יודע כמה שאלות אני שואלת). בלי קשר גם ברגעים של לחץ וחשש שרון הייתה שם לתת יד, להרגיע ולהיות פסיכולוגית ( מדהים שגם את זה הקורס מספק!!) .
קיצר מי ששואל – מבחינתי אין מה לשאול , קורס מקיף וחשוב ונותן הרבה מעבר לידע. לי הוא הצית את התשוקה למקצוע !
תודה שרון על מי שאת ! ואת אחת ההחלטות הטובות שעשיתי!

הילה בן עמי - מאי 2021

שרון, רציתי להודות לך כל כך! על הסבלנות שלך, הידע שלך, התמיכה והעידוד 💕
אני מאוד נהנתי מהקורס, הייתי ממליצה לעבור אותו גם בלי קשר למבחן, למדתי בקורס יותר ממה שלמדתי בתואר, באמת. הרגשתי שהכל היה ברור, מדוייק וכיף לקריאה ולהבנה .
אני אסכם ואגיד שזאת היתה חוויה גדולה בשבילי.
תודה לך מכל הלב, שמחתי מאוד ללמוד ממך, ולהכיר אותך, הלוואי היית המרצה שלי !❤️

ג'ני זיסלין - מאי 2021