חומרי הלימוד

חומרי הלימוד כוללים: 

1.חוברות לימוד- מסוכמות המותאמות לסילבוס של משרד הבריאות. כל נושא בחוברת  נפרדת, כל החומר מפורט ומעודכן. 

2. כרטיסיות לימוד- בנויות בצורת שאלה ותשובה , מאפשרות חלוקת הנושא לתתי נושאים,שליפת המידע הרלוונטי מהזיכרון בהתאם לשאלה המופיעה בכרטיסיה, בדיקה מהירה איזה נושאים יודעים טוב יותר ואיזה פחות, הכרטיסוית מאפשרות למידה עצמית או בזוג.

3. מאמרים מתורגמים- בסילבוס הבחינה מופיעים מאמרים אותם תרגמתי וערכתי עבורכם. 

4. בנק שאלות- מחולל בחינות הכולל למעלה מ- 2200 שאלות בנושאים שונים. חדש! בנק בחינות בנושא תרופות, תיאורי מקרה ומאמרים

בהחלט.  כל החומרים כוללים את כל החומר הנדרש לבחינה, בהתאם לסילבוס של משרד הבריאות. החומר כולל גם תרגום של המאמרים . אין צורך לפתוח ספרים נוספים לצור הלימוד. כל החומר מסוכם, ערוך ומונגש עבורכם. 

בוודאי. בכל תחתית עמוד, בחוברות הלימוד יש הפניה למקורות מהן נלקח המידע. המקורות תואמים למקורות המידע אותן מפרסם משרד הבריאות והם אלו המחייבים לבחינה.

קורסים והרצאות מצולמות

בקורס הפרונטאלי חשוב לנו לשמור על כיתות לימוד קטנות, לפיכך משתתפים בכל כיתה כ- 30 סטודנטים.  כאשר כיתה מתמלאת, נפתחת כיתה חדשה.  בכיתת לימוד קטנה ואינטימית מתקיים  שיח פתוח המאפשר לשאול שאלות ומאפשר לי להסתכל לכם בעיניים ולדעת אם הבנתם

ההרצאות מהקרוס האינטרנטי שמעובר live מוקלטות, וההקלטה של ההרצאה המלאה עולה לאתר תוך 24 שעות . ההרצאה מצויה באתר לאורך כל הקורס וניתן לצפות בה מספר פעמים. כך שבמידה ולא נכחתם במפגש ניתן להשלים את ההרצאה באמצעות ההרצאה המוקלטת.

השיעורים של הקורס האינטרנטי , אשר מועבר ב- LIVE מוקלטות , ומועלות לאתר הקורס תוך 24 שעות . ניתן לצפות בהרצאה המצולמת במשך כל הקורס, ללא הגבלה .

ניתן לשאול שאלות בכל דרך שנוחה לכם- טלפון, וואטסאפ, מייל, בפורום הסגור בפייסבוק ובפגישות אישיות שאני מקיימת עם משתתפי הקורס. 

רק אני עונה על השאלות, מתוך הידע המקצועי וניסיון הקליני אותו צברתי במהלך עבודתי כדיאטנית מזה כ-22 שנים.

ממש לא.  אני מאמינה שעל מנת לעבור את הבחינה, צריך להבין את החומר ולא ללמוד אותו בע”פ. לפיכך, לא רק שאינני מגבילה את כמות השאלות – אני מעודדת לשאול שאלות וכמה שיותר. 

ניתן לשאול שאלות כל יום- כל היום.  אין הגבלה על מספר השאלות  והשאלות נענות באותו היום.

כללי

לא כדאי. הסילובס של משרד הבריאות  למועד הבחינה הרלוונטי מתפרסם 3 חודשים לפני מועד הבחינה. ולכן אין טעם להתחיל ללמוד  לפני שמצוי ברשותך הסילבוס העדכני למועד הבחינה שלך. נצלו את הזמן  לנוח ולבלות לפני תחילת הקורס.

במידה ולא עוברים את הבחינה- ניתן קורס נוסף חינם ללא תוספת תשלום